fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Mężczyzna palący papierosa został nagrany przez monitoring. Policja szuka go za to co zrobił chwilę później

reklama

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież roweru. Właściciel jednośladu wycenił jego wartość na kwotę 800 złotych. Każdy, kto posiada informacje dot. sprawcy kradzieży lub przedmiotu przestępstwa proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką Policji.

Kradzież miała miejsce w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego 50 w dniu 4 września 2020 r. Przedmiotem przestępstwa był rower typu „górski” m-ki Scott Aspect 60 o wartości 800 zł. W pobliżu miejsca kradzieży roweru znajdował się monitoring, którego zapisy zabezpieczyli policjanci pracujący nad wyjaśnieniem tej sprawy. Dzięki nagraniom, policjanci mają możliwość opublikowania wizerunku sprawcy przywłaszczenia roweru oraz samego zdarzenia.

Czytaj też:  Migranci siłowo chcą forsować przejście graniczne
reklama

Osoby, które rozpoznają widocznego na nagraniu mężczyznę proszone są o kontakt z olsztyńską jednostką Policji. Informacje można przekazywać bezpośrednio do policjanta zajmującego się wyjaśnieniem tej sprawy dzwoniąc pod nr tel. 47 73 138 30 / 112 lub mailowo: [email protected]

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama