26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Tramwaj nie dojeżdża do Kortowa. Problemy z szynami

OlsztynTramwaj nie dojeżdża do Kortowa. Problemy z szynami

Chwilowe zmiany są spowodowane problemem z szynami – tym razem kłopoty z torowiskiem pojawiły się w pobliżu uniwersyteckiego kampusu.

reklama

Tramwaj nie dojeżdża do Kortowa. Problemy z szynami tramwaje Olsztyn, Wiadomości

Pasażerowie muszą liczyć się z tym, że dziś (5.01) przez najbliższe godziny nie dojadą na trasie linii nr 3 do przystanku „Uniwersytet-Prawocheńskiego”. Jak podaje Zarząd Dróg Zieleni i Transportu, w związku z uszkodzeniem szyny tramwajowej w okolicach krańcówki przy ul. Tuwima do czasu usunięcia awarii skrócona zostaje trasa linii nr 3 do przystanku „Uniwersytet–Pływalnia”.

reklama

To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnich dniach – tuż po rozpoczęciu nowego roku pękły szyny na al. Sikorskiego (TUTAJ) i ul. Płoskiego (TUTAJ).

**************************

Aktualizacja: tego samego dnia (05.01) tramwaje linii nr 3 powróciły na swoją trasę podstawową do krańca Uniwersytet-Prawocheńskiego.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

13 KOMENTARZY

13 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Bożena
6 stycznia 2016 06:58

Normalka żadne zdziwienie

slovian
5 stycznia 2016 22:48

Fakt faktem błędem b.poważnym i PAN włodarz bardzo dobrze o tym wie to REDUKCJA LINII AUTOBUSOWYCH POWINNA NASTĄPIĆ CO NAJMNIEJ MIESIĄC BYĆ MOŻE I DŁUŻEJ PO URUCHOMIENIU SZYNOWYCH. A FOSA na starówce od średniowiecza służyła mieszkańcom. Kto pamięta tłumy na starówce.
Urania porażka. Hali nie ma. A może jakiś zakład produkcyjny, montownie sprzętu, przyciągnięcie inwestorów. Cisza i bezsilność. A te zdjęcia z grymasem “Niby kontroli” przy awariach to żenujące.

Polecane