fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Mężczyzna wypadł z okna szpitalnego. Trwa czarna seria w naszym regionie

reklama

Ciało mężczyzny znaleziono pod oknem szpitala. To nie pierwszy taki przypadek w tym roku.

Zdarzenie miało miejsce w piątek (02.10), po godzinie 20 w Giżycku. 34-latka znalazła pielęgniarka, która zaniepokoiła się faktem, że nie ma go w pokoju. Pod toaletowym oknem znalazła kapcie mężczyzny, a gdy wyjrzała za okno, zobaczyła ciało mężczyzny leżące na trawniku.

Policja ustala okoliczności wydarzeń. Na ten moment nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo. Zaplanowana została sekcja zwłok na wtorek (06.10).

reklama

Przypomnijmy, że w naszym województwie, w ciągu ostatnich trzech miesięcy, jeszcze dwie osoby zginęły w ten sam sposób: Nie żyje pacjent szpitala. Wypadł z oknaPacjent szpitala wypadł przez okno. Mężczyzna nie żyje.

 

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze