fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Fabryka, w której powstają tramwaje dla Olsztyna została zamknięta

Koronawirus Fabryka, w której powstają tramwaje dla Olsztyna została zamknięta

Jak poinformował prezydent miasta, Piotr Grzymowicz, przez koronawirusa w Turcji zamknięto fabrykę, w której produkowane są tramwaje dla Olsztyna.

Jak podała w niedzielę Wyborcza Olsztyn, fabryka w której powstają „olsztyńskie” tramwaje, została zamknięta. Przyczyną miał być koronawirus.

Przypomnijmy, że na początku tego roku, do Olsztyna miały dotrzeć pierwsze tramwaje, produkowane przez turecki Durmazlar. Niestety, przez wybuch pandemii koronawirusa tak się nie stało. Ostatecznie kilka dni temu informowaliśmy o aneksie, który podpisał Piotr Grzymowicz, mówiący o przesunięciu terminu dostawy na koniec roku oraz zaliczce: Prezydent Grzymowicz podpisał tajemniczy aneks. Tramwajów nie ma, a już zapłacił gigantyczną kwotę.

Teraz, w rozmowie z Wyborczą Olsztyn, prezydent miasta wyjaśnił co m.in. było przyczyną podpisania tego aneksu:

„Sytuację komplikuje koronawirus, który daje się także we znaki w Turcji. Z tego powodu zamknięto m.in. fabrykę, w której produkowane są tramwaje dla Olsztyna. Zmuszeni byliśmy do podpisania nowego aneksu na dostawę”.

Następny tramwaj ma dotrzeć do naszego miasta dopiero w Grudniu, a od tego momentu, cyklicznie, co miesiąc, ma się w Olsztynie pojawiać nowy pojazd z Turcji.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 6

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x