fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Kierujący zasnął na skrzyżowaniu ulic Janowicza – Wilczyńskiego

reklama
Wyślij przez
0

Kierowca zasnął za kierownicą swojego auta na jednym z olsztyńskich skrzyżowań. Ze swojego zachowania już wkrótce będzie tłumaczyć się przed sądem.

Kierowca „wpadł” w sobotę po godzinie 4 nad ranem. Policjanci przeprowadzili kontrolę drogową osobowej skody, którego kierowca na jednym z olsztyńskich skrzyżowań zasnął za kierownicą. O niebezpiecznej sytuacji oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poinformowali zaniepokojeni świadkowie. Przeprowadzający interwencję policjanci w aucie zastali śpiącego 53-latka, którego głowa oparta była o kierownicę. Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany – w jego organizmie krążyły blisko dwa promile alkoholu. 53-latek musi liczyć się z dodatkowymi kosztami związanymi z odbiorem swojego odholowanego na policyjny parking autem.


reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze