fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Kierowca taksówki potrącił kobietę na pasach

OlsztynKierowca taksówki potrącił kobietę na pasach

Do zdarzenia doszło na ul. Wilczyńskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych.

reklama

– Prawo jazdy stracił 61-letni kierowca, który przed godz. 19:00 na ul. Wilczyńskiego potrącił 33-letnią kobietę. Poszkodowana przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych – trafiła do szpitala. Apelujemy o ostrożność i przypominamy o odblaskach! – poinformował rzecznik KMP Olsztyn.

Na zdjęciach zamieszczonych przez internatów na grupie Suszenie w Olsztynie widać, że potrącona piesza przeleciała co najmniej 4 metry od przejścia dla pieszych. Jak napisał w komentarzu naoczny świadek zdarzenia: – Dziewczyna zrobiła z dwa salta w powietrzu i wyładowała przy krawężniku.

reklama

Kierowca taksówki potracił kobietę na pasach Kierowca taksówki potracił kobietę na pasach Kierowca taksówki potracił kobietę na pasach

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?