fbpx
20 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

powiat z Warmii i Mazur w strefie czerwonej! Nowy w strefie żółtej

reklama
Wyślij przez
0

Od 3 października według rozporządzenia Rady Ministrów, trzy powiaty z naszego województwa trafią do żółtej strefy, a jeden do czerwonej.

Powiat bartoszycki, iławski i nidzicki zostaną przypisane do strefy żółtej. Z kolei, powiat działdowski trafi do strefy czerwonej, tak zarządzono w rozporządzeniu z 30.09 wydanego przez Radę Ministrów.

Już niedługo ma zostać przedstawiony nowy projekt rozporządzenia, który m.in. wprowadzi nowe limity liczby osób mogących przebywać w tym samym pomieszczeniu (np. na zgromadzeniach rodzinnych) czy obowiązek zakrywania ust i nosa także na zewnątrz, w strefach żółtych.

reklama


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze