fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 6 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Uczcili pamięć olsztyńskiego rajdowca. Stworzyli replikę forda

Wiadomości Uczcili pamięć olsztyńskiego rajdowca. Stworzyli replikę forda

Od tragicznego wypadku Mariana Bublewicza minęło już ponad 20 lat, ale pamięć o nim jest wciąż żywa. Świadczyć o tym może choćby replika jego Forda Sierry Cosworth 4×4, którą stworzyli Rafał Burgstedt i Konrad Dwoiczko. To właśnie takim autem olsztyński rajdowiec pojechał w 1992 roku w 49. Rajdzie Polski. 

Nieoficjalna prezentacja forda odbyła się na stadionie Stomilu w Olsztynie. – Wrażenia z jazdy tym samochodem są nie do opisania! Każdy wiedział, że na tym obiekcie Bubel podrywał wszystkich do góry i cieszył publiczność swoją jazdą – czytamy na facebookowym fanpage’u Mariana Bublewicza.  Jak auto radzi sobie na torze? Zobaczcie sami.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x