fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

W końcu otworzył się w Olsztynie karaoke-pub. Muzyka na żywo 5 dni w tygodniu!

Artykuł sponsorowany W końcu otworzył się w Olsztynie karaoke-pub. Muzyka na żywo 5 dni...

Już nie musisz szukać idealnego miejsca na spędzenie wieczoru ze znajomymi. Wpadajcie na karaoke do „V.S 20” na olsztyńskiej „starówce”.

Jedyny taki karaoke-pub w całym Olsztynie

Karaoke, kawiarnia i pub w jednym. Czy można oczekiwać więcej od lokalu umieszczonego w najbardziej atrakcyjnej części miasta? „V.S 20” znajduje się przy ul. ul. Lelewela 4A, ten dwupiętrowy lokal oferuje kawiarnie na parterze i pub na piętrze.

Kawa, ciastko, alkohol i masa dobrej zabawy z karaoke. To jedyny taki pub na „starówce” grający karaoke przez 5 dni w tygodniu. Wpadnij ze swoimi znajomymi i rozkręć imprezę lub przyjdź samemu i nie przegap okazji poznania ciekawych ludzi.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 2

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x