fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 3 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pożar auta na trasie. Druh z OSP podjął próbę stłumienia pożaru

Wiadomości Pożar auta na trasie. Druh z OSP podjął próbę stłumienia pożaru

Do przybycia straży z pożarem walczył druh z lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej.

O godzinie 7:17 dnia 29.09.2020 r. na stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Mrągowie wpłynęła informacja o pożarze samochodu w miejscowości Lembruk.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu Straży Pożarnej i przeprowadzonym rozpoznaniu przez KDR – Kierującego Działaniami Ratowniczymi stwierdzono, że na trasie Kiersztanowo – Lembruk zapalił się samochód osobowy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz padaniu prądu piany na palący się samochód celem ugaszenia pożaru.

Pożar auta na trasie
Autor zdjęcia: KP PSP Mrągowo

Jak się okazuje, przed przybyciem na miejsce straży pożarnej, pożar próbował ugasić druh Piotrek z OSP Reszel:

„Taka sytuacja dziś na trasie Lembruk – Mrągowo. W akcji nasz człowiek, druh Piotrek, który nie stał obojętnie tylko podjął próbę stłumienia pożaru.” 

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x