fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Decyzja zapadła. Tak będą nazywać się nowe przystanki kolejowe w Olsztynie

Wiadomości Decyzja zapadła. Tak będą nazywać się nowe przystanki kolejowe w Olsztynie

Prace rozbudowy i modernizacji trasy Olsztyn-Gutkowo dobiegają końca. Do stycznia mają powstać 4 nowe przystanki kolejowe.

Niedawno informowaliśmy o interpelacji radnego Pawła Klonowskiego, do prezydenta miasta Olsztyna o zmianę nazw przystanków kolejowych, które zostaną wybudowane do końca tego roku. Pisaliśmy o tym tutaj: Radny chce nowych nazw dla przystanków PKP w Olsztynie.

Nadeszła odpowiedź, z której dowiadujemy się, że o zmianie nazw przystanków już rozmawiano z PKP. Ostatecznie nazwy, które nie zostaną zmienione to: „Olsztyn Śródmieście”, „Olsztyn Likusy” i „Olsztyn Redykajny”. Przemianowania doczeka się niedoszły przystanek „Olsztyn Szkoła”. Jego nową nazwa to „Olsztyn Jezioro Ukiel”.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x