fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 29 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ponad 30 tys. mieszkańców Olsztyna od jutra będzie przez 4 dni bez ciepłej wody i ogrzewania

Wiadomości Ponad 30 tys. mieszkańców Olsztyna od jutra będzie przez 4 dni bez...

Ta informacja spadnie na wiele osób jak grom z jasnego nieba. Jeżeli planowaliście ciepłą kąpiel lepiej weźcie ją dzisiaj, bo przez cztery najbliższe dni mieszkańcy SM Pojezierze będą mieli lodowatą kranówkę. 

Na stronie SM Pojezierze dopiero dziś pojawił się lakoniczny komunikat:

W dniach od 24 do 28.09.2020r nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody i ogrzewania. Uprzejmie informujemy, że w związku z planowanym zaprzestaniem od roku 2021 produkcji i dostawy energii cieplnej przez Michelin SA w dniach od 24 do 28.09.2020 r. prowadzone będą prace związane z włączeniem sieci cieplnej spółdzielni do sieci MPEC Olsztyn.

Na klatkach schodowych mimo tak poważnej sytuacji nic nie rozwieszono. Jak poinformował nas jeden z twórców Nasze Pojezierze: – Ludzie ze spółdzielni dopiero teraz latają i coś rozwieszają. 

Filmik dostaliśmy o godzinie 19:00.

Dlaczego prezes Wiesław Barański w odpowiedni sposób nie poinformował kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców o takim problemie. Czy sam dowiedział się dopiero dzisiaj? Sprawę zbadamy i opiszemy.

Pojezierze jest trzecie pod względem liczby ludności w mieście. Granice osiedla:

od północy: od skrzyżowania ul. A. Mickiewicza z ul. B. Głowackiego w kierunku północno-wschodnim ulicą B. Głowackiego i dalej do skrzyżowania ul. W. Kętrzyńskiego z ul. Jasną. Tu załamuje się w kierunku wschodnim i północnym skrajem ul. W. Kętrzyńskiego biegnie do ul. Dworcowej, przecina ją, dalej dąży południowym skrajem ul. Towarowej do torów kolejowych, następnie załamuje się w kierunku południowo-wschodnim i po torach kolejowych biegnie do skrzyżowania z osiedlem Mazurskim. Od północy graniczy z osiedlem Kętrzyńskiego.

od południa: granica przebiega w kierunku południowo-zachodnim wzdłuż torów kolejowych, następnie linią prostą do zaplecza nieruchomości przy al. Marszałka J. Piłsudskiego 73, gdzie załamuje się w kierunku południowym i dociera do al. Marszałka J. Piłsudskiego. Dalej biegnie al. Marszałka J. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. kard. S. Wyszyńskiego i dalej północnym skrajem al. Marszałka J. Piłsudskiego przez plac Inwalidów Wojennych do nr porządkowego 53. Następnie granica załamuje się w kierunku północnym i zapleczem ul. J. Grotha dochodzi do Parku im. J. Kusocińskiego. Tu załamuje się w kierunku północno-zachodnim i dąży do skrzyżowania ul. A. Mickiewicza z ul. B. Głowackiego do punktu wyjścia i graniczy z północno-wschodnią stroną osiedla Kościuszki i północną stroną osiedla Kormoran.

Warte uwagi: Ogrzewanie domu na podczerwień przy braku strat ciepła

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

8 KOMENTARZE

  1. Mieszkańców nie poinformowano dlatego że na czas pandemii SM Pojezierze przeszła na obsługę interesantów tylko i wyłącznie elektronicznie – wiszą komunikaty od dawna na drzwiach wejściowych do klatek. Nie ma podanej żadnej daty przywrócenia normalnej obsługi – SM odgrodziła się od mieszkańców, jak od zadżumionych ; być może na zawsze gdyż Covid może być wieczny jak grypa…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: