fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 21 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Koronawirus w szkołach. Kolejna placówka w Olsztynie przechodzi na nauczanie zdalne

Wiadomości Koronawirus w szkołach. Kolejna placówka w Olsztynie przechodzi na nauczanie zdalne

Szkoła Podstawowa nr 9 przy ul.Zamenhofa przechodzi na trym nauczania zdalnego. Będzie to siódma placówka w naszym województwie.

Krzysztof Guzek, rzecznik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego poinformował wczoraj o następujących placówkach, które odbywają nauczanie w formie zdalnej albo hybrydowej: Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie (do 30 listopada 2020 r.), Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno-Wychowawczy w Kruzach (do 24 stycznia 2021 r.), Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Biskupcu (do 24 stycznia 2021 r.), Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu (do 24 wrzesnia 2020 r.), Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie (do 25 września 2020 r.), Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie (do 25 września 2020 r.).

Dziś olsztyńska podstawówka wystosował do rodziców komunikat o następującej treści:

Drodzy Uczniowie i Rodzice. W oparciu o opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Olsztynie oraz zgodę organu prowadzącego szkołę, informuję, że Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Olsztynie w dniach od 24 do 28 września 2020 r. włącznie szkoła przechodzi w tryb nauki zdalnej. Szczegóły dotyczące nauki zdalnej zostaną przekazane przez wychowawców klas. Jednocześnie informuję, że Intendent dokona odpisu za obiady.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

6 KOMENTARZE

  1. Szkoły zamykają bo pandemia a w Lidzbarku warmińskim w sp1 Pani dyrektor kazała dzieciom sprzątać śmieci w koło Szkoły!!!!!!! Chyba jest coś nie tak !!!!!!!

    2
    1
  2. I tak w koło Macieju, jakby inne choroby nie istniały, a codziennie 11 tysięcy Polaków umiera i nie wpisuje się im wirusa opryszczki, pomimo, że 90% z nich ją ma. Zlikwidować tą przestępczą organizację WHO, a wróci normalność. Nikt myślący nie uwierzy, że ta organizacja sponsorowana przez podmioty prywatne nie będzie w ich interesie działać. Ludzie reagują książkowo: Ciągle powtarzane kłamstwa stają się dla nich prawdą oraz Ciężej ludzi przekonać, że zostali oszukani niż ich oszukać.

    1
    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

W końcu otworzył się w Olsztynie karaoke-pub. Muzyka na żywo 5 dni w tygodniu!

Już nie musisz szukać idealnego miejsca na spędzenie wieczoru ze znajomymi. Wpadajcie na karaoke do "V.S 20" na olsztyńskiej "starówce". Karaoke, kawiarnia i pub w...

Przeczytaj także: