fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Był poszukiwany przez 11 lat. Ukrywał się w Wielkiej Brytanii za popełnione przestępstwo drogowe

Wiadomości Był poszukiwany przez 11 lat. Ukrywał się w Wielkiej Brytanii za popełnione...

Policjanci zatrzymali 35-latka poszukiwanego Listem Gończym. Mężczyzna od 11 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwo drogowe. Teraz najbliższy rok spędzi w areszcie.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście w ubiegły piątek (18.09.2020r.) wpadli na trop poszukiwanego listem gończym 35-latka, który od 11 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna został zatrzymany w Dywitach, po tym jak kilka dni wcześniej przyjechał do Polski z Wielkiej Brytanii. Sprawdzenie w systemach informatycznych wykazało, że był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo drogowe – kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 35-latek trafił już do aresztu śledczego.

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x