26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

“Podłożono broń biologiczną w budynku”. Zamknięto ulicę w centrum Olsztyna

Olsztyn"Podłożono broń biologiczną w budynku". Zamknięto ulicę w centrum Olsztyna

Dziś (2109) o  godziny 15:30 na skrzynkę poczty elektronicznej Prokuratury Okręgowej w Olsztynie wpłynął e-mail o podłożeniu broni biologicznej.

reklama

Wpłynęło zgłoszenie drogą mailową o istnieniu możliwości podłożenia broni biologicznej. Na miejsce przyjechały 3 zastępy straży pożarnej i 10 ratowników. Trwało rozpoznanie miejsca zdarzenia, a działania straży polegają na zabezpieczeniu działań policji – powiedział w rozmowie z nami Łukasz Jasiński, oficer prasowy KMP Straży Pożarnej. Ulica Dąbrowszczaków w tym rejonie była zablokowana. Po weryfikacji zgłoszenia służby zakończyły działania.

„podłożono broń biologiczna w budynku”. Zamknięto ulicę w centrum Olsz „podłożono broń biologiczna w budynku”. Zamknięto ulicę w centrum Olsz „podłożono broń biologiczna w budynku”. Zamknięto ulicę w centrum Olsz „podłożono broń biologiczna w budynku”. Zamknięto ulicę w centrum Olsz „podłożono broń biologiczna w budynku”. Zamknięto ulicę w centrum Olsz „podłożono broń biologiczna w budynku”. Zamknięto ulicę w centrum Olsz „podłożono broń biologiczna w budynku”. Zamknięto ulicę w centrum Olsz „podłożono broń biologiczna w budynku”. Zamknięto ulicę w centrum Olsz

reklama

 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane