fbpx
-4 C
Olsztyn
piątek, 1 grudnia, 2023
reklama
reklama

Elektryczne rowery pomogą w pracy policji

SzczytnoElektryczne rowery pomogą w pracy policji

Parki, skwery, place zabaw i miejsca, do których nie dojedzie policyjny radiowóz są patrolowane przez policjantów na rowerach. Na ten rodzaj służby można się natknąć szczególnie w sezonie turystycznym. Jednoślady pozwalają na szybsze dotarcie do miejsc o szczególnie dużym natężeniu ruchu drogowego.

reklama

Policjanci ze Szczytna przez tydzień będą testować dwa rowery o napędzie elektrycznym. Zastosowane w jednośladach nowatorskie rozwiązania technologiczne zostaną szczegółowo sprawdzone i ocenione przez funkcjonariuszy. Podczas służb policjanci sprawdzą przydatność tego typu rowerów w policyjnej służbie. Uwagi i wnioski zostaną następnie przekazane producentowi. Pozwoli to stworzyć taki model roweru, który z powodzeniem będzie mógł być wykorzystywany przez policjantów.

Przekazane do testów rowery wyposażone są w elektryczny napęd zasilany baterią o dużej pojemności. Zgodnie z założeniami producenta jej zasięg wynosi od 50 do 80 km.

reklama

Rowery elektryczne znalazły uznanie policyjnych ekspertów w Trakcie XXII Międzynarodowych Targów Zbrojeniowych w Kielcach.

KM

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia