fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

„Sielanka” pijaka na ul. Sielskiej. Jechał od prawej do lewej popijając sobie drinka

reklama
Wyślij przez
0

Olsztyńscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Badanie policyjnym alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu. 50-latek przyznał policjantom, że pił alkohol nie tylko w trakcie jazdy, ale również przed podróżą. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Wkrótce ze swojego zachowanie będzie się tłumaczyć przed sądem.

W środę (16.09.2020) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że kierujący dostawczym Volkswagenem Crafterem może być nietrzeźwy, ma jechać pojazdem całą szerokością drogi od prawej do lewej, tym samym stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol, który zauważył wskazany pojazd. Kierujący volkswagenem jadąc ul. Sielską w kierunku ul. Armii Krajowej na skrzyżowaniu zignorował sygnalizację świetlną nadającą sygnał czerwony. Po chwili został zatrzymany do kontroli drogowej. Policjanci zaraz po podejściu do kierującego wyczuli od niego silny zapach alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło w organizmie 50-latka blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna przyznał policjantom, że pił alkohol nie tylko przed podróżą, ale również w trakcie jazdy.

reklama

50-latek stracił już prawo jazdy. Wkrótce odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz i wysoka grzywna. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za popełnione wykroczenie.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama
źródłoKMP Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze