fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Inauguracja roku akademickiego 2020/21 na UWM

reklama
Wyślij przez
0

W tym roku UWM oferuje możliwość wzięcia udziału w inauguracji roku za pośrednictwem internetu.

„Zapraszamy na transmisję online z inauguracji roku akademickiego 2020/2021, która rozpocznie się 2 października o godz. 11:00 i będzie połączona z nadaniem tytułu doktora honoris causa. Przepraszamy, że w związku z sytuacją epidemiczną, nie mamy możliwości zapewnienia wszystkim gościom miejsc na sali. Będzie nam jednak niezwykle miło, jeśli zechcecie Państwo towarzyszyć nam wirtualnie w tym szczególnie ważnym dla nas dniu” – czytamy na stronie uczelni.

Transmisja odbędzie się pod następującym adresem: www.uwm.edu.pl/online

reklama

Plan uroczystości:

Kluczowym aspektem programu będzie przekazanie władzy rektorskiej przez Ryszarda Góreckiego na rzecz Jerzego Przyborowskiego. O nowym rektorze pisaliśmy tutaj: Prof. Jerzy Przyborowski nowym rektorem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze