Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
niedziela, 26 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Olsztynianin znęcał się nad psem na ulicy

reklama

Do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zadzwoniła mieszkanka miasta, która była świadkiem, jak mężczyzna stojący pod sklepem kopie swojego psa. Pijany właściciel czworonoga został zatrzymany. 

Policyjna interwencja miała miejsce w środę (30.12) o godz. 19 przy ul. Kościuszki w Olsztynie. Jedna z przechodzących ulicą osób zauważyła, jak 39-letni olsztynianin znęca się nad swoim pupilem i szybko poinformowała o tym służby.

Kobieta, która zgłosiła sprawę policjantom, nie mogła patrzeć na krzywdę, jaką właściciel czworonoga zadawał swojemu psu. Mężczyzna miał kopać owczarka, mimo że kobieta prosiła go, by przestał – podaje miejska komenda z Olsztyna.

reklama

Kamil. D. w chwili zdarzenia był pijany. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. 39-latek został zatrzymany. Prawdopodobnie usłyszy zarzut znęcania się nad zwierzęciem.

Apelujemy do mieszkańców, aby nie wahali się reagować w podobnych sytuacjach – gdy widzimy, że ktoś wyrządza zwierzęciu krzywdę, informujmy o tym odpowiednie służby.

reklama

styczeń, 2020

30STY18:00TRZY RAZY „TARTAK”Zajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X