fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zostawił rannych pasażerów i uciekł z miejsca zdarzenia

Wiadomości Zostawił rannych pasażerów i uciekł z miejsca zdarzenia

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Robawy –Leginy. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący pojazdem marki Mitsubishi Colt na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo po czym wjechał do rowu.

Kierowca wyszedł cało z wypadku i uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając dwóch pasażerów. Mężczyźni twierdzili, że to nie oni prowadzili pojazd i nie wiedzą kto był kierowcą. Obaj z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kilka minut później policjanci ustalili i zatrzymali w miejscu zamieszkania 23- letniego kierowcę. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego dzisiaj ok. godz. 2:00 na trasie Robawy – Leginy. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Mitsubishi Colt na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo, po czym wjechał do rowu. Kierowca wyszedł cało z wypadku, wysiadł zza kierownicy i uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejscu przy samochodzie funkcjonariusze zastali stojącego pasażera natomiast drugi z pasażerów znajdował się zakleszczony w pojeździe. Mężczyźni twierdzili, że to nie oni prowadzili pojazd i nie wiedzą kto był kierowcą auta. Obaj z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kilka minut później policjanci ustalili i zatrzymali w miejscu zamieszkania 23- letniego kierowcę. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania wypadku drogowego.

Policjanci przy każdej możliwej okazji apelują do osób wsiadających za kierownice aut o rozsądek i odpowiedzialność oraz o to, by miejsce kierowcy w pojazdach zajmowały jedynie osoby bezwzględnie trzeźwe. Niestety niektórzy wciąż pozostają głusi na te apele. Bezpieczeństwo na drogach to nasza wspólna sprawa! Reagujmy, gdy widzimy nietrzeźwą osobę za kierownicą i informujmy o tym policjantów. Funkcjonariusze sprawdzają każdy taki sygnał. Dzięki takiej reakcji, być może przyczynimy się do tego, że nie dojdzie do kolejnej bezsensownej tragedii na drodze.


Zostawił rannych pasażerów i uciekł z miejsca zdarzenia

Zostawił rannych pasażerów i uciekł z miejsca zdarzenia

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoKPP Kętrzyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: