18 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Bus kurierski wjechał w ciężarówkę

WiadomościBus kurierski wjechał w ciężarówkę

Seria niebezpiecznych zdarzeń na DK 16. Utrudnienia na drodze trwały po kilka godzin.

reklama

Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń na drodze doszło w poniedziałkowy (14.09) poranek na DK 16 w okolicach Ełku. Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 8:30, w tył naczepy samochodu ciężarowego wjechał bus kurierski. W momencie przyjazdu strażaków kierowcy byli poza pojazdami, niewielkich obrażeń głowy i ogólnych potłuczeń doznał kierowca busa.

reklama

Do drugiego zdarzenia doszło niecałą godzinę później. W tym zdarzeniu potrzebne było użycie narzędzi hydraulicznych, aby uwolnić stopy poszkodowanego. Do dwóch zdarzeń doszło na drodze krajowej DK 16 Ełk – Augustów, w okolicy miejscowości Sędki. Obu kierowców zabrano do szpitala na obserwację. Utrudnienia w ruchu potrwały kilka godzin, a w momencie prowadzenia działań ratowniczych ruch był całkowicie zablokowany.

Źródło: Ratownictwo Powiatu Ełckiego

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
przykre
15 września 2020 09:53

współczuje obu kierowcom. zarówno na kierowców firm kurierskich jak i na kierowców samochodów ciężarowych wywierana jest presja czasowa i stąd ten pośpiech. Smutne to jest do jakiego stanu politycy doprowadzili ten kraj i jak pogorszyli warunki życia ludzi, którzy muszą ciężko harować za najniższą krajową. Jestem młody ale z tego co mi wiadomo to w PRL człowiek jako pracownik był szanowany jego czas pracy, urlopy, wynagrodzenia może nie były wysokie, ale był szacunek do pracownika nie to co teraz.

Polecane