fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Przeprowadzał naprawę swojego samochodu na jednym z olsztyńskich parkingów. Dostał mandat

Wiadomości Przeprowadzał naprawę swojego samochodu na jednym z olsztyńskich parkingów. Dostał mandat

Mężczyzna przeprowadzał naprawę swojego samochodu na jednym z olsztyńskich parkingów. Dopadła go straż miejska.

W minioną sobotę do dyżurnego Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie o prowadzonej naprawie pojazdu przy ulicy Piotrowskiego. Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Olsztyna w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Olsztyn zabrania się mycia i napraw pojazdów samochodowych poza specjalistycznymi zakładami. W związku z naruszeniem obowiązujących przepisów mężczyzna, który naprawiał samochód został ukarany mandatem karnym.

 

Przeczytaj także:

6 KOMENTARZE

 1. W końcu ktoś się tym zainteresował. Koleś na parkingu przed blokiem prowadzi regularny warsztat. To nie była jednorazowa sytuacja. W tej chwili na tym parkingu stoją 4 samochody których ten”mechanik” nie jest w stanie naprawić i blokują miejsca mieszkańcom bloku. Nie wspominając już że kostka jest zabrudzona od wycieków oleju. Jeśli komuś szkoda szanownego „mechanik” niech udostępni mu swoje podwórko.

  2
  1
 2. Radnych za diety stać na naprawy samochodów w warsztatach .A inni muszą sobie z tym jakoś radzić .I jeżeli nie zaśmieca otoczenia to skąd ten mandat !

  6
  2
 3. Który to sygnalista zgłosił?! Co za durny naród. Chłopina złota rączka, a tu menda doniosła. Rozumiem jeśli każdy by potrafił i rozkładał warsztat na chodniku. Podli Ci ludzie.

  7
  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: