fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Koronawirus w Szpitalu Wojewódzkim

Koronawirus Koronawirus w Szpitalu Wojewódzkim

W poniedziałek (14.09) poinformowano o zakażeniu koronawirusem starszego mężczyzny, pacjenta Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie.

Wstrzymano przyjęcia na oddziale neurochirurgii, a kilkunastu pracowników tego oddziału jest na kwarantannie. Prawdopodobnie zaraził się poza olsztyńskim szpitalem, gdyż trafił do niego z innej placówki. Tego dnia w całym naszym rejonie podano jeszcze tylko jedno zakażenie, również z Olsztyna. Chodzi o młodą kobietę.

Sumarycznie mamy już 1077 zakażeń od początku pandemii na Warmii i Mazurach, z czego 779 osób wyzdrowiało.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

2 KOMENTARZE

  1. Jaka naiwna wrzutka. Dlaczego nie piszecie o chorym personelu a jeśli chory to od kiedy to trwa? Ilu pacjentów przyjęto w tym czasie na ten Oddział? Władze tego szpitala niczego się nie nauczyły od czasu wiosennego szkolenia i to jest karygodne.

    6
    1
  2. W szpitalu wirus. Niesamowite. Nikt się nie podziewał spotkać wirusa, bakterii.. choroby w szpitalu. Ciągle straszenie taki cel tego artykułu.

    4
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: