13 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Bębny będą rozbrzmiewać w Planecie

OlsztynBębny będą rozbrzmiewać w Planecie

Chętni do udziału w niezwykłych lekcjach, które pozwolą im na poznanie egzotycznego instrumentu, będą mogli z nich skorzystać już na początku stycznia.

reklama

Pomysłodawcą i prowadzącym zajęcia będzie Łukasz Weranis. Założyciel i muzyk olsztyńskiego zespołu Ejtobangla gra na kubańskich congach i afrykańskich bębnach Djembe od 1997 roku. I to właśnie bębny Djembe będą tym instrumentem, którego tajniki uczestnicy miniwarsztatów będą mogli poznać już 4 stycznia w Planecie 11 przy al. Piłsudskiego 38.

Nauka gry na Djembe jest świetną zabawą – zachęca kierownik olsztyńskiej biblioteki, Jacek Smółka. – Doskonale rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Dostarcza niezwykłej energii, rozładowuje napięcia i uwalnia tłumione emocje. Nie musisz mieć żadnego przygotowania muzycznego. Będziesz się uczyć od podstaw, krok po kroku, wnosząc swój wkład w dany rytm. Jest to również świetny sposób na integrację grupy oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole.

reklama

W spotkaniu będą mogli wziąć udział wszyscy – bez względu na wiek i umiejętności. Miejsce dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i ci, którzy mieli już wcześniej kontakt z instrumentem.

10 kobiet z Warmii i Mazur, które zrobiły karierę

Początek wydarzenia 4 stycznia 2016 roku (poniedziałek) w Planecie 11 o godz. 16.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Silna reprezentacja naszego regionu w "The Voice Kids"
Krzysztof Klenczon zanim trafił do Czerwonych Gitar był inwentaryzatorem w spółdzielni