16 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Bębny będą rozbrzmiewać w Planecie

Strona główna Wiadomości Bębny będą rozbrzmiewać w Planecie
reklama

Chętni do udziału w niezwykłych lekcjach, które pozwolą im na poznanie egzotycznego instrumentu, będą mogli z nich skorzystać już na początku stycznia.

Pomysłodawcą i prowadzącym zajęcia będzie Łukasz Weranis. Założyciel i muzyk olsztyńskiego zespołu Ejtobangla gra na kubańskich congach i afrykańskich bębnach Djembe od 1997 roku. I to właśnie bębny Djembe będą tym instrumentem, którego tajniki uczestnicy miniwarsztatów będą mogli poznać już 4 stycznia w Planecie 11 przy al. Piłsudskiego 38.

reklama

Nauka gry na Djembe jest świetną zabawą – zachęca kierownik olsztyńskiej biblioteki, Jacek Smółka. – Doskonale rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Dostarcza niezwykłej energii, rozładowuje napięcia i uwalnia tłumione emocje. Nie musisz mieć żadnego przygotowania muzycznego. Będziesz się uczyć od podstaw, krok po kroku, wnosząc swój wkład w dany rytm. Jest to również świetny sposób na integrację grupy oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole.

W spotkaniu będą mogli wziąć udział wszyscy – bez względu na wiek i umiejętności. Miejsce dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i ci, którzy mieli już wcześniej kontakt z instrumentem.

Początek wydarzenia 4 stycznia 2016 roku (poniedziałek) w Planecie 11 o godz. 16.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma