fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 28 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Na kilka minut zostawiła swojego pieska rasy York przed sklepem. Ktoś ukradł Tofika

Wiadomości Na kilka minut zostawiła swojego pieska rasy York przed sklepem. Ktoś ukradł...

Policjanci zatrzymali kobietę, która dokonała kradzieży psa rasy York, pozostawionego przed jednym ze sklepów przez właścicielkę, która robiła w tym czasie zakupy.

Po 2 dniach pupil wrócił do swoich opiekunów a 30 – letnia mieszkanka gm. Działdowo usłyszała zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek (01.09.2020 r.) przed południem, 32 – letnia nidziczanka chcąc zrobić zakupy, na kilka minut zostawiła swojego pieska rasy York przed wejściem do jednego ze sklepów na terenie miasta. Chwilę po tym jak kobieta weszła do lokalu usługowego, na parking wjechał samochód osobowy, wysiadła z niego kobieta, podeszła do Yorka, odpięła go ze smyczy, pośpiesznie wróciła ze zwierzątkiem do auta, a następnie odjechała w nieznanym kierunku. Nowa „właścicielka” nie nacieszyła się długo pupilem, ponieważ w toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że kradzieży dokonała 30 – letnia mieszkanka gminy Działdowo.

Wczoraj (03.09.2020 r.) sprawczyni została zatrzymana i usłyszała zarzut kradzieży a piesek został przekazany właścicielowi. Tofik nie krył radości na widok swojego opiekuna, który po informacji, że pupil się odnalazł, natychmiast pojawił się w komendzie. Mieszkanka gminy Działdowo usłyszała zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na kilka minut zostawiła swojego pieska rasy York przed sklepem. Ktoś go ukradł

Przeczytaj także:

ŹródłoKWP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: