fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 29 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Autobus miejski „nie z tej ziemi” na ulicach Olsztyna

Wiadomości Autobus miejski "nie z tej ziemi" na ulicach Olsztyna

MPK Olsztyn zapowiedziało testy elektrycznego autobusu miejskiego. Nowoczesny Mercedes na ulice wyjedzie już w piątek(04.09).

Autobus eCitaro marki Mercedes pojawi się na ulicach miasta już w ten piątek. Jest to niskopodłogowy pojazd, zasilany energią elektryczną.

„Pojazd testowy będzie wyposażony w system ITS i kasowniki. Będzie obsługiwał tylko trasy w stolicy regionu” – przekazał rzecznik MPK, Cezary Stankiewicz.

Mercedes może przebyć 150 km bez potrzeby ładowania. Testy potrwają tydzień. Powstało 50 tys. takich pojazdów.

Nie będą to pierwsze przypadki pojazdów opartych o alternatywne źródła. Już kiedyś w naszym mieście testowano autobusy zasilane gazem czy hybrydowe.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: