14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Tysiąc lampionów i promocje. Za tydzień otwarcie Galerii Warmińskiej

OlsztynTysiąc lampionów i promocje. Za tydzień otwarcie Galerii Warmińskiej

Już w przyszły piątek (05.09.) otwarta zostanie Galeria Warmińska – największy na Warmii i Mazurach obiekt handlowy. W czwartek (28.08) odbyła się konferencja prasowa w nowoczesnych wnętrzach centrum handlowego.

reklama

Galeria Warmińska to 40 tysięcy metrów kwadratowych betonu, ponad 5 tysięcy ton stali zbrojeniowej, ponad 5 tysięcy metrów sześciennych szkła, półtora miliona lamp i łącznie prawie 12 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Tydzień przed otwarciem trwają prace wykończeniowe i towarowanie sklepów.

– Minęło półtora roku od początku budowy. Otwieramy galerię ponad miesiąc wcześniej, niż zakładaliśmy. Cieszymy się, że możemy być w Olsztynie – mówił dyrektor zarządzający Galeria Warmińską Michał Tur.

reklama

Wszystko do wielkiego otwarcia ma być zapięte na ostatni guzik. Oficjalnie Galeria Warmińska otworzy swoje drzwi dla mieszkańców Olsztyna w najbliższy piątek (05.09.) o godz. 8. Przez cały weekend będą czekały na odwiedzających promocje i atrakcje artystyczne. Galerię Warmińską odwiedzą gwiazdy Olsztyn Green Festivalu.

– Widzimy się 5, 6 i 7 września. To będą trzy dni atrakcji. Chcemy pokazać możliwości tego miejsca – mówi menadżer ds. marketingu galerii.

W niedzielę (07.09.) spod Galerii Warmińskiej wzleci 1000 lampionów, które mają zostać uchwycone przez Google Earth. Nie pozostaje nic innego jak czekać na wielkie otwarcie i miejmy nadzieję bardzo atrakcyjne promocje.

reklama

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mr
4 września 2014 13:09

http://www.rp.pl/artykul/1130426.html?p=2 Lampiony to śmietnik następnego dnia. Nie lepiej tą kasę wydać np. na kredki dla dzieciaków i zrobić im jakiś konkurs plastyczny? Też będzie kolorowo a do tego czyściej i bezpieczniej.

Damian
2 września 2014 12:44

Jest jakieś info, o której mają puszczać te lampiony ?

Polecane
Ogłoszenia