fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Agresywna pasażerka na pokładzie samolotu w Szymanach. Zaatakowała funkcjonariuszy Straży Granicznej

Wiadomości Agresywna pasażerka na pokładzie samolotu w Szymanach. Zaatakowała funkcjonariuszy Straży Granicznej

Funkcjonariusze Straży Granicznej interweniowali wobec agresywnej pasażerki, która pomimo wielu upomnień kapitana samolotu nie chciała założyć maseczki ochronnej. W dodatku swoją złość skierowała na funkcjonariuszy Straży Granicznej. Teraz odpowie za znieważanie i naruszenie nietykalności cielesnej.

30 sierpnia funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie otrzymali informację, że na pokładzie samolotu znajduje się pasażerka, która nie stosuje się do poleceń załogi. Również po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy SG, kobieta nie chciała założyć maseczki ochronnej. Decyzją pilota, 37-latka została wezwana do opuszczenia statku powietrznego. Pomimo wezwań, podróżna opuścić samolotu dobrowolnie nie chciała. Podczas interwencji kobieta była agresywna. W dodatku, zaczęła obrażać słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe funkcjonariuszy SG, a następnie jednego z nich uderzyła.

Mieszkanka Olsztyna została zatrzymana, a za niewykonywanie poleceń dowódcy statku powietrznego związanych z porządkiem na pokładzie, ukarana 500 złotowym mandantem karnym. Agresywna pasażerka odpowie również za zniewagę i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy SG za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 3.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x