fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Drogowy szaleniec pędził al. Sikorskiego 116 km/h. Nie spodziewał się tak surowej reakcji policji

Wiadomości Drogowy szaleniec pędził al. Sikorskiego 116 km/h. Nie spodziewał się tak surowej...

Tylko w ciągu jednego dnia olsztyńscy policjanci zatrzymali 2 kierujących, którzy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h stracili prawo jazdy. Funkcjonariusze wyciągają surowe konsekwencje wobec nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego, którzy swoim niebezpiecznym zachowaniem stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych użytkowników dróg.

Wczoraj (31.08.2020) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierujących na terenie Olsztyna, którzy rażąco naruszyli przepisu ruchu drogowego. Pierwszy z nich – 36-latek jechał volkswagenem z prędkością 105 km/h na ul. Sikorskiego, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Drugi kierujący osobowym toyotą na tej samej ulicy przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h.

W obu przypadkach mężczyźni stracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Ponadto, zostali ukarani surowymi mandatami, na ich konta wpłynie po 10 punktów karnych.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest niezmiennie jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Dlatego apelujemy do kierowców o jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami oraz zdjęcie nogi z gazu szczególnie w rejonach przejść dla pieszych i skrzyżowań, gdzie należy zachować szczególną czujność.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x