fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

8.3 C
Olsztyn
czwartek, 9 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Orszak Trzech Króli ponownie w Olsztynie

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Tradycyjny orszak przejdzie ulicami naszego miasta w Święto Trzech Króli, 6 stycznia. Wydarzenie organizowane jest już po raz trzeci.

Olsztynianie także w 2016 roku będą mogli wziąć udział we wspólnym świętowaniu Uroczystości Objawienia Bożego, kultywując tradycję jasełkową. Tak jak rok temu w czasie styczniowego święta przez miasto przejdzie specjalny orszak, któremu przewodzić będą trzej królowie. Towarzyszyć im będzie kolorowa świta oraz mieszkańcy Olsztyna, którzy tłumnie uczestniczyli w poprzednich edycjach wydarzeniach.

Organizatorzy chcą w ten sposób zachęcić do wspólnych obchodów Święta Trzech Króli w rodzinnej i radosnej atmosferze. Na uczestników orszaku czekają m.in. 5 tys. śpiewników i 8 tys. koron. Nie zabraknie oczywiście także gromkiego kolędowania.

reklama

ORSZAK 3 KROLI KOnCOWA WERSJA 2014.cdr

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs