fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Nastolatek pilnie potrzebuje krwi. Miał wypadek na skuterze wodnym

Wiadomości Nastolatek pilnie potrzebuje krwi. Miał wypadek na skuterze wodnym

13-letni Jakub, który w sobotę (15.08) nie opanował skutera wodnego, w wyniku czego z dużą prędkością wypadł z jeziora i skuterem wleciał na drzewo, potrzebuje krwi po tym jak został poważnie ranny.

O wypadku nad jeziorem Dadaj pod Biskupcem pisaliśmy tutaj: 13-latek ranny w wypadku skutera na Dadaju jest w bardzo ciężkim stanie. Nowe informacje.

Chłopiec wciąż jest w ciężkim stanie, ma uszkodzone wiele narządów. Potrzebna jest krew, na szczęście, dowolnego typu. Jeżeli chce się wesprzeć chłopca, należy podać takie informacje przy oddawaniu krwi:

Krew z przeznaczeniem dla: Jakub Wesołowski
Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Olsztynie
Ul. Żołnierska 18a, 10-561 Olsztyn

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

5
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x