fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Miejsce do którego tłumnie przybywają dzikie zwierzęta rejestruje kamera

Wiadomości Miejsce do którego tłumnie przybywają dzikie zwierzęta rejestruje kamera

Na terenie Nadleśnictwa Dwukoły, znajduje się mały akwen wodny (tzw. oczko wodne), do którego tłumnie przybywają zwierzęta, by się napoić. Od dłuższego czasu wszystkich odwiedzających rejestruje kamera.

Dzikie jelenie, sarny, łosie czy ulubione zwierzęta olsztyniaków – dziki. Wszystkie te zwierzęta zarejestrowała fotopułapka ukryta przy zbiorniku wodnym w lesie.

Akweny wodne takie jak ten, są niezwykle istotne w lasach. Są źródłem ochłody dla zwierząt w trakcie suszy, przeciwdziałają pożarom oraz pozytywnie wpływają na florę i faunę dookoła. W ciągu ostatnich 20 lat, na terenie Lasów Państwowych miało powstać ponad 10 tysięcy retencji wodnych, a do końca 2022 roku, ma być ich o 2 tysiące więcej.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x