fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Znowu zapaliła się słoma na przyczepie ciężarkówki

Wiadomości Znowu zapaliła się słoma na przyczepie ciężarkówki

To kolejne takie zdarzenie w regionie. Bele słomy, które były przewożone na ciężarówce, zaczęły się palić na pace pojazdu.

Do pożaru doszło w okolicy miejscowości Sucholaski (gm. Wydminy). Policja otrzymała zgłoszenie około godziny 16, oficer prasowa z KPP Giżycko, asp. Iwona Chruścińska podała nam więcej informacji:

„Ustalono, że zapaliła się słoma przewożona na pace pojazdu. Pożar dostrzegł kierowca auta jadący przed pojazdem ciężarowym. Nikomu nic się nie stało, pożar został ugaszony. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia”.

Z naszych informacji wynika, że na krótko przed pożarem, przy naczepie pojazdu, znajdowała się osoba, która paliła papierosa. Na ten moment nie wiadomo czy to mogło być powodem zapalenia się słomy. Na miejscu pracowały zastępy JRG Giżycko, 2 zastępy OSP Wydminy, 2 zastępy OSP Miłki, 1 zastęp OSP Kruklanki oraz policja.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: