fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Po wypadku ciężarówki zablokowana

Wiadomości Po wypadku ciężarówki zablokowana

Droga krajowa nr 58 w Janowie (woj. warmińsko-mazurskie) jest zablokowana po przewróceniu się ciężarówki wiozącej przęsło mostu – podała w środę GDDKiA. W wypadku ranny został kierowca.

Pojazd wypadł z drogi na zakręcie, uderzył w budynek gospodarczy i przewrócił się na bok. Wieziony na ciężarówce betonowy element konstrukcji mostu przygniótł kabinę. Zakleszczonego wewnątrz kierowcę uwolnili strażacy. Mężczyznę z obrażeniami nogi przewieziono do szpitala.

„Jest to przejazd nienormatywny. Pięć ciężarówek przewożących przęsła, o długości 22 m jedna. Cztery pozostałe ciężarówki są już przekierowane do Szczytna” – podała w komunikacie Olsztyńska GDDKIA.

Do czasu podniesienia przewróconej ciężarówki przez specjalistyczny dźwig droga nr 58 w Janowie jest całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy przez Pasym.

Jak poinformowała olsztyńska GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: