fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Grand Slam w Olsztynie po raz drugi

Wiadomości Grand Slam w Olsztynie po raz drugi

Turniej z cyklu Wielkiego Szlema po raz kolejny odbędzie się w naszym mieście.

Podczas ostatniego posiedzenia zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej zdecydowano o organizacji przyszłorocznego Grand Slamu w stolicy Warmii i Mazur. – Już wcześniej wydarzenie, które odbyło się w naszym mieście pod koniec sierpnia, zebrało mnóstwo pochlebnych recenzji – chwalą je ratuszowi urzędnicy. – Co ważne, z uznaniem wypowiadali się o olsztyńskim turnieju ci, od których zależała przyszłość rozgrywek.

W 2016 roku najlepsze plażowe pary świata zjadą nad jezioro Ukiel znacznie wcześniej niż poprzednio. Turniej odbędzie się między 14 a 19 czerwca.

Olsztyn zyskuje coraz mocniejszą pozycję na siatkarskiej mapie Polski. Pod koniec listopada w hali do siatkówki plażowej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przygotowania do sezonu 2016 zaczął znany polski duet.

Mamy tu świetne warunki, podgrzewany piasek, siłownię i odnowę biologiczną – informowali na swoim Facebookowym profilu Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel. – Wszystko na miejscu i z najwyższej półki! Nie pozostaje nam teraz nic innego jak ciężko trenować i szlifować formę na #projectRio.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: