fbpx
reklama
19 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Grand Slam w Olsztynie po raz drugi

reklama
Wyślij przez
0

Turniej z cyklu Wielkiego Szlema po raz kolejny odbędzie się w naszym mieście.

Podczas ostatniego posiedzenia zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej zdecydowano o organizacji przyszłorocznego Grand Slamu w stolicy Warmii i Mazur. – Już wcześniej wydarzenie, które odbyło się w naszym mieście pod koniec sierpnia, zebrało mnóstwo pochlebnych recenzji – chwalą je ratuszowi urzędnicy. – Co ważne, z uznaniem wypowiadali się o olsztyńskim turnieju ci, od których zależała przyszłość rozgrywek.

W 2016 roku najlepsze plażowe pary świata zjadą nad jezioro Ukiel znacznie wcześniej niż poprzednio. Turniej odbędzie się między 14 a 19 czerwca.

reklama

Olsztyn zyskuje coraz mocniejszą pozycję na siatkarskiej mapie Polski. Pod koniec listopada w hali do siatkówki plażowej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przygotowania do sezonu 2016 zaczął znany polski duet.

Mamy tu świetne warunki, podgrzewany piasek, siłownię i odnowę biologiczną – informowali na swoim Facebookowym profilu Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel. – Wszystko na miejscu i z najwyższej półki! Nie pozostaje nam teraz nic innego jak ciężko trenować i szlifować formę na #projectRio.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze