fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Ograniczenia w ruchu powietrznym nad Olsztynem

Wiadomości Ograniczenia w ruchu powietrznym nad Olsztynem

W sobotę, 15 sierpnia, nad Olsztynem przez około 30 minut nie zobaczymy żadnego samolotu poza wojskowymi – zapowiedziano ograniczenia przestrzeni powietrznej. 

Ograniczenia w ruchu powietrznym podczas obchodów Święta Wojska Polskiego
Autor zdjęcia: DlaPilota.pl

Warszawa, Gdańsk, Białystok, Kraków, Olsztyn, Wrocław, Poznań – to raptem połowa z miast, w których nastąpi ograniczenie przestrzeni powietrznej w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego oraz 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej – zapowiedziała Polska Agencja Żeglugi Powietrznej. Nad Olsztynem przelecą trzy helikoptery bojowe Mi-24.

Skontaktowaliśmy się z dyrektorem lotniska Dajtki, który potwierdził nam, że w trakcie trwania parady, żaden samolot z jego lotniska nie znajdzie się w zamkniętej strefie powietrznej.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x