fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 25 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Świadkowie wyciągnęli kierowcę z płonącego auta

Wiadomości Świadkowie wyciągnęli kierowcę z płonącego auta

Do wypadku doszło w czwartek (13.08) rano. Kierujący Alfą Romeo czołowo uderzył w drzewo, auto odbiło się od niego i stanęło w płomieniach.

Świadkowie wyciągnęli kierowcę z płonącego auta
Autor zdjęcia: KP PSP Ostróda

Wypadek miał miejsce między Miłomłynem a Bynowem. Z nieznanych przyczyn, 30-letni kierowca samochodu osobowego z impetem uderzył w drzewo. Po zderzeniu auto zaczęło się palić. Świadkowie zdarzenia wyciągnęli mężczyznę z samochodu i wezwali pomoc. Na miejscu pojawiły się zastępy z Ostródy, Miłomłyna i Bynowa, ZRM oraz policja.

Nieprzytomnego mężczyznę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Na szczęście wyciągnięto go zanim pożar rozpalił się na dobre.

Świadkowie wyciągnęli kierowcę z płonącego auta
Autor zdjęcia: KP PSP Ostróda

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że już dzień wcześniej, w środę wieczorem, mowa była Alfie Romeo, która niebezpiecznie porusza się po lokalnych drogach. Auta wtedy jednak nie namierzono.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: