fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 30 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyn Green PLAŻÓWKA w miejsce odwołanego festiwalu

Wiadomości Olsztyn Green PLAŻÓWKA w miejsce odwołanego festiwalu

Coroczny Olsztyn Green Festival nie odbędzie się w tym roku. Jego organizatorzy nie zamierzają pozostawić was z niczym. Przygotujcie się na trzydniową, darmową imprezę.

„Olsztyn Green PLAŻÓWKA to dwa dni koncertów w scenerii plaży i jeziora Ukiel, które zapewniają kameralny klimat, jednocześnie pozwalając każdemu czuć się bezpiecznie i komfortowo w czasie słuchania muzyki na żywo. Częścią imprezy będą też spotkania z muzykami i rozmowy dostępne w internecie, a także zlot foodtrucków i animacje na plaży. Olsztyn Green PLAŻÓWKA to świetny pomysł na spędzenie długiego weekendu!”

Choć wstęp na imprezę jest bezpłatny, to będzie obowiązywała płatna strefa koncertowa, na scenie przez dwa dni wystąpią:

14 sierpnia
18:00-19:00 Kaśka Sochacka
19:30-20:30 BARANOVSKi
21:00-22:00 PlanBe
15 sierpnia
18:00-19:00 Sonbird
19:30-20:30 Ania Rusowicz
21:00-22:00 Baasch
Weekendowa impreza otwarta rozpocznie się w piątek o godz. 17:00; w sobotę i niedzielę będzie trwać w godz. 12:00-22:00.
Bilety dostępne są do zakupu na stronie e-bilet, w cenie 49 zł za dzień lub 55 zł w dniu koncertu.
Olsztyn Green PLAŻÓWKA w miejsce odwołanego festiwalu

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: