fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 27 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Podwyżki i więcej umów o pracę w olsztyńskim Transcom

Wiadomości Podwyżki i więcej umów o pracę w olsztyńskim Transcom

Coraz więcej umów o pracę, podwyżka stawek godzinowych o 25 proc. dla osób zatrudnionych na zlecenie, dodatkowe bonusy finansowe, czy benefity – tak olsztyński oddział Transcom Worldwide zachęca młodych ludzi do pracy przy telefonicznej obsłudze klienta. A tej będzie coraz więcej, bo tylko od początku wakacji firma stworzyła w Olsztynie około 50 miejsc pracy, obecnie szuka kolejnych osób z językiem niemieckim. Zostaną one zatrudnione na etacie.

Wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności w Olsztynie i stworzeniem od czerwca kilkudziesięciu nowych miejsc pracy olsztyński oddział Transcom Worldwide oferuje swoim pracownikom coraz lepsze warunki zatrudnienia.

– Naszym celem strategicznym jest stałe zwiększanie liczby umów o pracę, a także podwyżki stawek godzinowych osób zatrudnionych na zlecenie – wyjaśnia Marek Szul, rodowity olsztyniak, który jest dyrektorem polskiego oddziału firmy Transcom Worldwide.
W tej chwili firma zatrudnia w Olsztynie około 500 osób. Jak informują jej przedstawiciele od początku roku ilość umów o pracę zwiększyła się w olsztyńskim oddziale o około 25 proc.

– Aktualnie mamy w Olsztynie łącznie z administracją 170 osób zatrudnionych na etacie, w tym 120 konsultantów i liczba ta stale rośnie – mówi Karolina Pianka, kierownik działu personalnego Transcom w Olsztynie.

Transcom zadbał również o pracowników zatrudnionych na umowę-zlecenie wdrażając w tym roku w życie podwyżki stawek godzinowych o jedną czwartą, a dla osób, które przepracują większą liczbę godzin nawet o 30 proc.

– Liczba osób objętych podwyżką to około 175 osób – informuje Karolina Pianka. – Stawki godzinowe dla eksperta, którym można zostać pnąc się po ścieżce kariery, to kwota rzędu 10 zł na rękę za godzinę pracy. W przeciwieństwie do innych firm z tej branży podajemy stawki netto, a nie brutto.

W zależności od wyników pracy wynagrodzenie może wzrosnąć, dla najlepszych nawet o 80-100 proc. podstawowego wynagrodzenia zasadniczego. Oprócz korzyści finansowych są też lubiane przez pracowników bonusy niematerialne w postaci konkursów, gadżetów, biletów do kina, czy teatru, a także wyróżnienie pracownika miesiąca i kwartału. To jednak nie wszystko, bo pracownikom na etacie dodatkowo przysługują benefity m.in. karty do wykorzystania w placówkach medycznych, sportowych i na siłowniach.

– Warunki zatrudnienia polepszają się, a my robimy wszystko, żeby przyciągnąć do nas nowych ludzi i związać ich z firmą na stałe – mówi Marek Szul. – Zachęcam do aplikowania. Obecnie szukamy kolejnych osób z językiem niemieckim, które zostaną zatrudnione na umowę o pracę.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

16 KOMENTARZE

  • 1. Awansujesz po ilości godzin, po wypracowanych 100 godzinach dostajesz pierwszy awans.
   2. Ten kto zaczyna dostaje stawkę 8zł/h na czysto.
   3. Paranoja to dawać ludziom tyrać za śmieciowe pieniądze, bez możliwości awansu. Ta praca daje Ci możliwość dobrego zarobku i awansu.

 1. To złodziejska firma kilka koleżanek tam pracowało i żadna nie myśli tam wrócić. Niewolnicza firma za grosze na śmieciówkach, ale widać „tutaj” płacą komuś za marketing a nie ludziom.

  • Nie pracowałeś, więc się nie wypowiadaj.
   Leniwi ludzie zawsze będą mówić że wszędzie jest źle, bo muszą pracować, bo muszą przestrzegać zasad.

  • Prawda. Kto tam pracował/pracuje, wie jak to wygląda od środka. Ten artykuł to mydlenie oczu po to, by przyciągnąć naiwnych. Gdyby było tak pięknie jak to opisane, nie robiliby wciąż kolejnych naborów, bo ludzie nie odchodziliby.

 2. Zgadzam się. Miejsce pracy nieciekawe.. szczególnie te ich nieludzkie kary za odejście przed skończeniem umowy, ciągła praca w stresie i ponaglanie, że za mało umów i niezbyt fajna atmosfera na poziomie konsultanci – team liderzy. Ale reklama musi być bo już nie mają kogo wydy**ć

 3. Czytam tak i się zastanawiam, ile kosztował ten artykuł sponsorowany. Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę dotyczy tam nielicznych. Zwykły konsultant dybie tam na umowę zlecenie, do czasu aż znajdzie lepsze zajęcie w innej firmie. Szkoda, że oprócz wspomnianych ,,bonusów, gadżetów i biletów do kina” autor nie wspomniał o karach finansowych za nieobecności i spóźnienia (ewenement,nawet jak na olsztyńskie firmy typu call center) ani warunkach pracy ( hałas, uszkodzony sprzęt, np. krzesła, niewolniczo niski wymiar przerwy). Ale jedno trzeba przyznać- na promocję kasy nie żałują. Wesołych Świąt!

  • co prawda to prawda nie jest tak kolorowo jak pisza kazdy dyma na umowe zlecenie, a przerwa ledwo starcza na korzystanie z toalety nie mowiac juz o normalnym posilku

  • Już to widzę, jak w jakiejkolwiek innej pracy możesz dowolnie sobie nie przyjść, bez żadnych konsekwencji.
   To nie szkoła, to praca, kto nie dorósł niech dalej mieszka z rodzicami.
   Chcę zobaczyć jak w pracy w markecie czy innej firmie idziesz spokojnie na przerwę i odpoczywasz jak na hawajach. W jakiejkolwiek pracy masz jedną przerwę 15 minut na 8h pracy, tutaj na 8h masz dwie przerwy po 15 minut.
   Ciekawe ile zapłacili hejterom żeby pisali takie bzdury! 🙂

   • Dwie przerwy po 15 minut? Zasadą jest 5 minut po każdej przepracowanej godzinie. Spróbuj wysiedzieć 2-3 godziny ze wzrokiem wlepionym w monitor, ze słuchawkami na uszach, na rozklekotanym krześle bez możliwości odejścia od biurka więcej niż na metr. Wspomniane 5 minut starcza jedynie, by pójść do łazienki, ewentualnie przynieść sobie coś do picia. Rozejrzyj się czasem po sali i zerknij na stołówkę. Gdzie większość konsultantów ukradkiem zjada kanapkę?
    Poza tym w normalnych firmach, gdzie pracuje się przy monitorze, jest obligatoryjne 5 minut przerwy od monitora po każdej godzinie plus zwykła przerwa: 15 minut, 30 minut z zależnosci od długości dnia pracy i regulaminu. No ale żeby załapać się na taką przerwę trzeba albo mieć umowę o pracę, albo pracodawcę, który po ludzku podchodzi do osób zatrudnionych na śmieciówkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: