fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Przy Parku Centralnym stanie hotel

Będzie się on mieścił w położonej koło Łyny zabytkowej willi, która znalazła w końcu nabywcę. 

Zielone tereny w centrum Olsztyna wyeksponował przede wszystkim otwarty latem ubiegłego roku Park Centralny. W ten sposób nie tylko poprawiła się estetyka śródmieścia, ale na atrakcyjności zyskały także położone tam miejskie nieruchomości.

Już niedługo, oprócz terenów zielonych, zagospodarowany zostanie również zniszczony budynek znajdujący się na obrzeżach Parku Centralnego – to zabytkowa, jednak bardzo zniszczona willa przy ul. Knosały, którą miasto kilkakrotnie wystawiało na sprzedaż. W końcu znalazł się nabywca.

Ładna, a nawet efektowna architektonicznie, ale bardzo zniszczona willa, stojąca na zrekultywowanym terenie po fragmencie nieistniejącej gazowni, doczekała się nowego właściciela. Zapowiada on po wyremontowaniu otwarcie w niej hotelu, a więc w ten sposób podniesie atrakcyjność tego miejsca – pisze na swoim blogu Piotr Grzymowicz. – Teraz tylko trzeba trzymać kciuki, żeby zrobił to szybko, najlepiej do czasu, gdy skończymy przebudowę mostu i urządzimy planty. 

9 KOMENTARZE

  1. Super. Szkoda było takiej bryły. Mi sie marzy kaffejka taka ze wszystkim w srodku aby móc usiąść i wypić kawkę lub goroca czekolade przy rytmach jakiejs fajnej muzyczki… To by bylo coś..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...