fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 8 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK16

Droga krajowa nr 16 w pobliżu Rzecka w gminie Biskupiec jest zablokowana po zderzeniu cysterny z samochodem osobowym – podała w piątek policja. W wypadku zginęła jedna osoba.

Według policji, z nieustalonych jeszcze przyczyn na krajowej „szesnastce” cysterna zderzyła się czołowo z osobowym oplem. Cysterna jechała bez ładunku.

Jak poinformował podkom. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji, w wypadku zginął kierowca osobowego auta. Kierujący cysterną został przetransportowany do szpitala.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Droga krajowa nr 16 w okolicach Biskupca jest całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazd trasą Biskupiec – Rzeck – Kromerowo.

Jak poinformowała olsztyńska GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać około dwóch i pół godziny.

Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK16
Autor zdjęcia: KM PSP

Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK16
Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK16

Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK16

ŹródłoPAP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...