fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 28 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zaginął 35-letni Bartłomiejem Pietrulewicz

Wiadomości Zaginął 35-letni Bartłomiejem Pietrulewicz

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym 35-letniem Bartłomiejem Pietrulewicz. Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna po tym jak 15 lipca b.r. opuścił swoje miejsce zamieszkania nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu 35-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny policjanci z Dobrego Miasta przyjęli od ojca 35-latka. Mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania 15 lipca b.r. i od tamtej pory nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z policyjnych ustaleń wynika, że Bartłomiej Pietrulewicz mógł być widziany w dniu 18 lipca 2020 roku około godziny 9:00 w rejonie ulicy Wojska Polskiego w Olsztynie – miał w tedy iść w kierunku centrum miasta i była to ostatnia informacja o osobie zaginionej. Z otrzymanych od rodziny informacji wynika, że w przeszłości zdarzało się 35-latkowi opuszczać rodzinny dom o czym nie byłą zawiadamiana Policja.

Zaginiony jest średniej budowy ciała, wzrostu 178 cm, ma na twarzy zarost – broda koloru ciemnego. Znakiem charakterystycznym dla 35-latka są blizny w rejonie czoła. W chwili zaginięcia, 35-latek ubrany był w krótkie jeansowe spodenki koloru jasnego i czarną koszulkę na krótki rękaw. Mógł mieć na sobie również bluzę zakładaną przez głowę koloru szarego, sportowe buty koloru szarego z białą podeszwą. Bartłomiej Pietrulewicz nie ma przy sobie dokumentów oraz telefonu komórkowego.

W imieniu rodziny oraz własnym zwracamy się do każdego, kto może mieć informacje na temat miejsca przebywania zaginionego Bartłomieja Pietrulewicz. Można je przekazać osobiście do jednostki prowadzącej poszukiwania tj. Komisariat Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1-go Sierpnia 1, telefonicznie pod nr 47 73 119 31, mailowo: [email protected] lub dzwoniąc na nr alarmowy 112.

Zaginął 35-letni Bartłomiejem Pietrulewicz

Przeczytaj także:

ŹródłoKMP Olsztyn

2 KOMENTARZE

  1. W poprzednim tygodniu około 7:30 szedł poboczem bez koszulki z podbitym prawym okiem w dywitach w stronę dobrego miasta. Bardzo podobna osoba. Ciemna karnacja lekki zarost itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: