fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

2 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 marca, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Zbrodnia od kuchni – jak profilować mordercę?

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabójstwie w afekcie lub profilowaniu kryminalnym? Zapisz się na szkolenia, które zaplanowano w stolicy regionu pod koniec stycznia. 

Jest to niesamowita szansa na zdobycie dodatkowej wiedzy, informacji i fajnych doświadczeń – przekonuje Daniel Orłowski, student V roku prawa na UWM-ie, który wspólnie z Centrum Psychologii Sądowej współorganizuje cykl szkoleń na terenie Olsztyna. – Są one bogate w wiedzę i kończą się uzyskaniem certyfikatu, dzięki czemu można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Terminy szkoleń: 23-24 stycznia 2016 (​sobota i niedziela) w godz. ​9-17.

  • 23.01.2016: profilowanie kryminalne
  • 24.01.2016​: zabójstwo w afekcie
reklama

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona do ​25-30​ uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy proszą o jak najszybsze zgłoszenia – ostateczny termin to 15.01.2016 – pod adresem mailowym: orlowski.daniell@gmail.com. W odpowiedzi zgłaszający otrzyma cennik i niezbędne informacje.

Od tego, czy zbierze się wymagane quorum, uzależnione są kolejne szkolenia, m.in. z wiktymologii, ​modus operandi, dzieciobójstwa, mediacji policyjnych – każde z nich kończące się certyfikatem. Szkolenie jest przede wszystkim skierowane do studentów pedagogiki resocjalizacyjnej, prawa, administracji, kryminalistyki i bezpieczeństwa narodowego i wewnętrznego, ale nie tylko.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma materiały w formie elektronicznej oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs