fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 17 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Sarny przyczyną wywrotki? Przewożony towar rozsypał się na jezdnię blokując ruch

Wiadomości Sarny przyczyną wywrotki? Przewożony towar rozsypał się na jezdnię blokując ruch

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na trasie Kętrzyn-Bartoszyce. Kierujący samochodem ciężarowym chcąc ominąć stojące na drodze sarny stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Przewożony na przyczepie rzepak rozsypał się na jezdnię blokując ruch na kilka godzin.

Wczoraj (27.07.2020) około godz. 5.30 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony, że na trasie Kętrzyn-Bartoszyce na wysokości miejscowości Kraskowo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych. Z przekazanych informacji wynikało, że auto znajduje się w przydrożnym rowie, natomiast droga jest nieprzejezdna gdyż z naczepy rozsypał się rzepak. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci i służby ratownicze. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze z kętrzyńskiej komendy Policji ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą wiozący rzepak chcąc ominąć stado saren zaczął gwałtownie hamować w wyniku czego pojazd został obrócony i wraz z naczepą wjechał do rowu. Przewożony na przyczepie rzepak rozsypał się na jezdnię. Drugi z pojazdów jadący za „tirem”, również ciężarowy, chcąc ominąć przeszkodę zjechał na pobocze gdzie został unieruchomiony. Droga ta tym odcinku była całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia kierujący nie doznali obrażeń.

 

 

Sarny przyczyną wywrotki? Przewożony towar rozsypał się na jezdnię blokując ruch

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKWP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x