20 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wtargnął na teren budynku i ukrywał się przed policją

WiadomościWtargnął na teren budynku i ukrywał się przed policją

Pewien 35-letni mężczyzna, upatrzył sobie jedno z mieszkań położonych na terenie miasta. Wiedząc, że obecnie nikt tam nie mieszka, wybił szybę i postanowił przespać się w nim kilka nocy.

reklama

W poniedziałek (21.07.20r.) parę minut przed godziną 08:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od pracownika Zakładu Gospodarki Komunalnej, że w jednym z budynków należących do jego firmy, ujawnił on śpiącego mężczyznę. Gdy na miejsce zgłoszenia przyjechał patrol okazało się, że mężczyzna schował się za piecem kaflowym, licząc na to, że funkcjonariusze go tam nie znajdą. W trakcie interwencji mundurowi ustalili również, że mężczyzna dostał się do wnętrza po uprzednim wybiciu szyby w oknie. 35-letni mieszkaniec Szczytna oświadczył, że postanowił przespać się w opuszczonym domu, bo wiedział, że nikt tam nie mieszka a poza tym nie miał gdzie się podziać.

Mandaty za grillowanie na klatce schodowej – majówka zakończona mandatami

35-latek został zatrzymany i doprowadzony do szczycieńskiej komendy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowie za przestępstwo naruszenia miru, które zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

reklama

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Policja zatrzymała urzędnika z Olsztyna
Mandaty za grillowanie na klatce schodowej – majówka zakończona mandatami