fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 25 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyński poseł poddał się ryzykownemu zabiegowi chirurgicznemu

Wiadomości Olsztyński poseł poddał się ryzykownemu zabiegowi chirurgicznemu

Sekretarz generalny Sojuszu Lewicy Demokratycznej, poseł Marcin Kulasek, na swoim Facebooku ogłosił, że przeszedł częściową resekcję żołądka. Podkreśla, że jego chorobliwa otyłość, przeszkadzała mu m.in. w pracy.

Pod koniec 2019 roku pisaliśmy o Kulasku w Poseł z Olsztyna narzeka: Spróbujcie się utrzymać w Warszawie za 9 tys. zł. Tam sekretarz generalny SLD w rozmowie z portalem informacyjnym Interia powiedział:

„Proponuję spróbować się utrzymać w Warszawie za 6,5 tys. zł na rękę i dietę 2,5 tys. zł”.

Jakiś czas później sprostował swoją wypowiedź w następujący sposób:

„9 tys. zł to zupełnie wystarczająca pensja poselska, większość Polaków nie zarabia na tym poziomie; sensem mojej wypowiedzi było to, że gdyby każdy poseł musiał „stołować się” tylko na mieście to tej pensji mogłoby nie wystarczyć. „Sens wypowiedzianych przeze mnie słów był inny. Oczywiście ta kwota 9 tys. zł to jest dobra pensja, zupełnie wystarczająca na przeżycie w Warszawie. Ta wypowiedź dla Interii przez to, że nie była autoryzowana została źle zinterpretowana”.

W piątek o godzinie 10, na Facebooku posła pojawił się wpis, oznajmujący, że poddał się operacji, która ma mu pomóc w walce z otyłością. Częściowa resekcja żołądka to usunięcie fragmentu tego organu, co może zapobiegać dalszemu przybieraniu na wadze. Żołądek nie jest potrzebnym do życia organem, jednak po przejściu takiej operacji wymagana jest długa rekonwalescencja.

„Chciałbym, abyśmy wspólnymi siłami mogli zmniejszać skalę otyłości w Polsce. Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny znajduje się w podobnej sytuacji, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Po operacji na pewno zdam relację”. – napisał Kulasek na swoim Facebooku.


Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: