fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 28 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Bezpłatne treningi szermierki w Decathlon Olsztyn

Materiał zewnętrzny Bezpłatne treningi szermierki w Decathlon Olsztyn

UKS Hajduczek Olsztyn, Fundacja Liderzy Sportu oraz Decathlon zapraszają w sierpniu wszystkich chętnych na bezpłatne treningi szermierki.

Dzieci, młodzież i dorośli pod okiem utytułowanego trenera Adama Sobczyka w sierpniu będą mieli okazję do poznania tej pięknej olimpijskiej dyscypliny sportu oraz poznania podstaw fechtunku. – Co jest fajnego w szermierce? Głównie to, że jest to sport indywidualny. Rozwija umysł, zwłaszcza myślenie strategiczne. To jest, jak gra w szachy, kiedy trzeba stale starać się być o krok przed przeciwnikiem – podkreśla Adam Sobczyk.

Zajęcia dla chętnych będą odbywać się na boisku przed olsztyńskim Decathlonem od 3 do 21 sierpnia w cyklu tygodniowym od poniedziałku do piątku, dla dzieci w godz. 18.00-19.00, dla młodzieży i dorosłych 19.00-20.00. W piątek będzie turniej dla uczestników i chętnych, aby mogli również posmakować atmosfery współzawodnictwa.

A o tym, że olsztyńska szermierka stoi na wysokim poziomie świadczy fakt, iż już od trzech lat zawodnicy UKS Hajduczek wracają z Mistrzostw Polski z medalami. Są członkami ścisłej kadry narodowej i wyjeżdżają na Puchary Europy. Pierwszy raz w historii Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko-Mazurskiego przedstawicielka szermierki – Aniela Kozłowska – znalazła się w gronie najbardziej rozpoznawalnych sportowców w regionie.

– Zapraszamy na zajęcia z szermierki. Decathlon wspiera młodych sportowców, stara się, by dzieci, młodzież i dorośli spędzali aktywnie swój wolny czas. Szermierka to piękny sport, rozwijający umysł i ciało. Cieszę się, że możemy umożliwić każdemu udział w tych zajęciach. Od dłuższego czasu obserwujemy z zainteresowaniem rozwój olsztyńskich szablistów z UKS Hajduczek i jesteśmy pełni podziwu dla nich, jaką wykonują na co dzień pracę, czego efektem są zdobywane przez nich miejsca na turniejach w Polsce – podkreśla Dawid Rynkiewicz, dyrektor Decathlon Olsztyn.

Podsumowując, od 3 do 21 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-19.00 i 19.00-20.00, boisko przed Dacathlonem, Olsztyn ul. Stanisława Dorantta 3. – Spotkajmy się w Akademii Szermierki Decathlon. Może właśnie szermierka jest sportem, który pokochasz? Zapraszam – mówi trener Adam Sobczyk.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: