fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 19 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Ponad 50 interwencji strażaków po ulewach

Wiadomości Ponad 50 interwencji strażaków po ulewach

Ponad 50 razy interweniowali strażacy usuwając skutki ulewnych deszczów, które przeszły w poniedziałek nad Warmią i Mazurami. Nie było żadnych zgłoszeń o poszkodowanych osobach – podała straż pożarna.

Jak poinformował asp. Marcin Warcaba z warmińsko-mazurskiej straży pożarnej, interwencje po ulewach i burzach, które przeszły w ostatnich godzinach nad regionem, dotyczyły głównie pompowania wody z zalanych miejsc oraz usuwania połamanych konarów i drzew.

„Jak do tej pory odnotowaliśmy w sumie 55 zdarzeń na terenie całego województwa. Głównie dotyczyły one zalanych piwnic, garaży czy posesji. W Iławie złamany konar spadł na samochód stojący na parkingu. Wewnątrz auta nikogo nie było” – mówił.

Warmińsko-mazurska PSP nie odnotowała zgłoszeń o jakichkolwiek poszkodowanych osobach, ani o uszkodzonych budynkach czy zerwanych dachach.

Według danych Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olsztynie, w poniedziałek wieczorem prądu nie miało ponad 430 odbiorców, m.in. w okolicach Elbląga, Korsz i Bisztynka. Awarie spowodowane zjawiskami atmosferycznymi były usuwane na bieżąco.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x