fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Pierwsza w Polsce „szkoła disco polo”. Młodzież będzie uczyć legendarny muzyk

Kurier Extra Pierwsza w Polsce "szkoła disco polo". Młodzież będzie uczyć legendarny muzyk

Jedyna taka w całym kraju klasa licealna o profilu estradowym. Młodzież będzie uczyć znany polski muzyk.

Zespół Szkół w Michałowie poszerzył swoją ofertę profili licealnych o unikatowy profil estradowy. 10 lipca zakończono rekrutację, w której przyjęto 27 osób. Władze szkoły rozważają utworzenie drugiej klasy, o tym samym profilu, gdyby było więcej chętnych.

Poza standardowym zakresem przedmiotów, dzieci będą uczyły się gry na instrumentach, tańca czy lekcji śpiewu. Ponadto będą uczestniczyły w spotkaniach z gwiazdami disco polo. Marcin Miller, lider legendarnego w Polsce zespołu „Boys”, jest pierwszym, oficjalnie zapowiedzianym artystą, pod którego skrzydłami uczniowie będą się kształcić. Nie będzie on pełnoprawnym nauczycielem, jednak uczniowie będą mieli okazję się z nim spotykać i pracować.

„Zdradzę młodym ludziom tyle, ile będą chcieli. Jeśli będą mnie słuchać to dobrze, jeśli będą sobie ze mnie żartować to trudno, wyproszę ich z lekcji” – powiedział lokalnym mediom gwiazdor.

Marcin Miller nie ma być jedynym. Zespół Szkół w Michałowie zapowiedział, że artystów współpracujących ze „szkołą disco polo” ma być więcej.

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x