fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 4 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pierwsza w Polsce „szkoła disco polo”. Młodzież będzie uczyć legendarny muzyk

Jedyna taka w całym kraju klasa licealna o profilu estradowym. Młodzież będzie uczyć znany polski muzyk.

Zespół Szkół w Michałowie poszerzył swoją ofertę profili licealnych o unikatowy profil estradowy. 10 lipca zakończono rekrutację, w której przyjęto 27 osób. Władze szkoły rozważają utworzenie drugiej klasy, o tym samym profilu, gdyby było więcej chętnych.

Poza standardowym zakresem przedmiotów, dzieci będą uczyły się gry na instrumentach, tańca czy lekcji śpiewu. Ponadto będą uczestniczyły w spotkaniach z gwiazdami disco polo. Marcin Miller, lider legendarnego w Polsce zespołu „Boys”, jest pierwszym, oficjalnie zapowiedzianym artystą, pod którego skrzydłami uczniowie będą się kształcić. Nie będzie on pełnoprawnym nauczycielem, jednak uczniowie będą mieli okazję się z nim spotykać i pracować.

„Zdradzę młodym ludziom tyle, ile będą chcieli. Jeśli będą mnie słuchać to dobrze, jeśli będą sobie ze mnie żartować to trudno, wyproszę ich z lekcji” – powiedział lokalnym mediom gwiazdor.

Marcin Miller nie ma być jedynym. Zespół Szkół w Michałowie zapowiedział, że artystów współpracujących ze „szkołą disco polo” ma być więcej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...