fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 12 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Śmierć kierowcy po uderzeniu w drzewo. Samochód „był mocno rozerwany”

Droga krajowa nr 63 koło Spytkowa jest zablokowana po wypadku, w którym jedna osoba zginęła, a jedna została ranna – poinformował w piątek olsztyński oddział GDDKiA. Policja zorganizowała objazdy.

Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy, którym podróżowało dwóch mężczyzn, z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło na dk nr 63 koło Spytkowa w powiecie giżyckim na Mazurach.

„Przybyły na miejsce lekarz z zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon kierowcy. Pasażer został przewieziony do szpitala” – powiedział dyżurny operacyjny warmińsko-mazurskiej straży pożarnej mł. kpt. Michał Paszkowski.

Jak dodał, według relacji pracujących na miejscu funkcjonariuszy, po uderzeniu w przydrożne drzewo samochód „był mocno rozerwany”.

Droga krajowa nr 63 jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazd przez Świdry.

Jak poinformowała olsztyńska GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać ponad dwie godziny.

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...