fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 30 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Śmierć kierowcy po uderzeniu w drzewo. Samochód „był mocno rozerwany”

Wiadomości Śmierć kierowcy po uderzeniu w drzewo. Samochód "był mocno rozerwany"

Droga krajowa nr 63 koło Spytkowa jest zablokowana po wypadku, w którym jedna osoba zginęła, a jedna została ranna – poinformował w piątek olsztyński oddział GDDKiA. Policja zorganizowała objazdy.

Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy, którym podróżowało dwóch mężczyzn, z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło na dk nr 63 koło Spytkowa w powiecie giżyckim na Mazurach.

„Przybyły na miejsce lekarz z zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon kierowcy. Pasażer został przewieziony do szpitala” – powiedział dyżurny operacyjny warmińsko-mazurskiej straży pożarnej mł. kpt. Michał Paszkowski.

Jak dodał, według relacji pracujących na miejscu funkcjonariuszy, po uderzeniu w przydrożne drzewo samochód „był mocno rozerwany”.

Droga krajowa nr 63 jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazd przez Świdry.

Jak poinformowała olsztyńska GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać ponad dwie godziny.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: